Jak to wszystko się zaczęło – nasz pomysł na aromatyczne miejsce

Od wielu lat pasjonuje nas to samo – lubimy wypalać kolejne partie kawy, lubimy patrzeć na odpoczywające po wypale ziarna, a kiedy wychodzimy z palarni cieszy nas gwar kawiarni, zapach świeżo zmielonych ziaren kawowych, dźwięk spienianego mleka.

Jesteśmy wszędzie tam gdzie kawa jest na co dzień Twoim najlepszym przyjacielem.

Nie ma znaczenia czy jesteś dużą firmą czy małą. Jeśli kupujesz kawę do domu i tak jak nam zależy Ci na jakości tym bardziej jest nam miło, że jakość Maestro Espresso trafia pod Twój dach. Dziękujemy za zaufanie.

W naszej ofercie znajdziesz:

Klasyczne oraz niszowe marki kaw włoskich BONOMI i MOLINARI, mieszanki kaw z palarni Maestro Espresso, angielskie herbaty NEWBY, oraz przygotowane infuzyjnie ekologiczne herbaty POLANQA, doskonałej jakości czekoladę, syropy do szerokiego zastosowania barowego MONIN (lemoniady, kawy, herbaty, aplikacje alkoholowe), serwis ekspresów, szkolenia i fantastyczne espresso o każdej porze dnia :)

 

Co możemy Ci zaoferować?

Dostawa

Niezależnie w jakiej części świata się znajdujesz, możesz zrobić zakupy na maestroespresso.pl.
Szybko, pewnie i z dostawą tam gdzie właśnie jesteś ;)

Darmowa dostawa

Jeśli jesteś zarejestrowanym klientem i wybierzesz dostawę kurierem Inpost lub Inpost Paczkomat, dostarczymy Twoje zamówienie powyżej 500 zł zupełnie za darmo :)

Bezpieczeństwo zakupów

Nad bezpieczeństwem płatności dokonywanych w trakcie korzystania z naszego sklepu czuwają firmy PayU S.A. oraz PayPal, które charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

Statusy zamówienia

W naszym sklepie możesz na bieżąco monitorować status realizacji każdego zamówienia oraz wysyłki.

Zwroty

Wierzymy w to co robimy i 100% podpisujemy się pod sprzedawaną jakością. Jeśli jednak z jakichś powodów nasza wiara nie przełoży się na Twoje zadowolenie przyjmiemy nieużywany produkt w ciągu 30 dni.

Pochodzenie zweryfikowane

Produkty, które kupisz w naszym sklepie zostały wybrane przez nas ze względu na wiele czynników – certyfikowane uprawy, etyczna produkcja, wysoka jakość i miłość do tworzenia.

Rabaty

Jeśli jesteś zarejestrowanym klientem zaglądaj do nas, zapisz się do newslettera, poleć nas znajomym i zyskaj rabat. Czy tylko za polecenie? Oczywiście że nie ale wszystko w swoim czasie ;)

Odpowiedzialny handel

Świat zależy od nas jednak nie jest naszą własnością… pożyczyliśmy go od naszych dzieci. Chcemy żeby żyły szczęśliwie i bezpiecznie więc wybieramy mądrze, rzetelnie i odpowiedzialnie.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!