Mówi się, że rok Ziemskiego Psa, który rozpoczął się 16 lutego 2018 roku, będzie dla wielu z nas spokojny i szczęśliwy. Warto poświęcić uwagę bliskim, rodzinie, sprawom domowym, przeznaczyć więcej dni na odpoczynek. Kariera nie ucieknie, pomyśleć o zdrowiu i uzyskania życiowej równowagi, celebrowaniu wspólnych chwil.
Pies, od wieków uznawany za najwierniejszego i niezastąpionego towarzysza człowieka, w mitologii chińskiej symbolizuje przyjaźń, wierność i opiekuńczość. Nic więc dziwnego, że według wierzeń, podobnie, jak naszych czworonożnych przyjaciół, osoby urodzone w roku Psa charakteryzuje tolerancja, lojalność i empatia.
Puszkę z tegorocznej limitowanej edycji Festive Newby zdobią wizerunki przedstawicieli czterech wyjątkowych ras o niepowtarzalnych cechach indywidualnych:
dumny pekińczyk symbolizuje godność,
uroczy shar-pei oddanie,
piękny chow-chow opiekuńczość,
a postawny husky – mądrość.

Znana i ceniona przez mieszanka czarnej herbaty assam z migdałami, doskonała szczególnie do deserów lub na zakończenie świątecznego posiłku, czy miłej chwili z filiżanką aromatycznej herbaty powraca więc w zupełnie nowej odsłonie.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz