ŚWIĘTUJEMY ROK PSA Z NEWBY!

star_rateOcena artykułu 0

Mówi się, że rok Ziemskiego Psa, który rozpoczął się 16 lutego 2018 roku, będzie dla wielu z nas spokojny i szczęśliwy. Warto poświęcić uwagę bliskim, rodzinie, sprawom domowym, przeznaczyć więcej dni na odpoczynek. Kariera nie ucieknie, pomyśleć o zdrowiu i uzyskania życiowej równowagi, celebrowaniu wspólnych chwil.

Pies, od wieków uznawany za najwierniejszego i niezastąpionego towarzysza człowieka, w mitologii chińskiej symbolizuje przyjaźń, wierność i opiekuńczość. Nic więc dziwnego, że według wierzeń, podobnie, jak naszych czworonożnych przyjaciół, osoby urodzone w roku Psa charakteryzuje tolerancja, lojalność i empatia.

Puszkę z tegorocznej limitowanej edycji Festive Newby zdobią wizerunki przedstawicieli czterech wyjątkowych ras o niepowtarzalnych cechach indywidualnych:

dumny pekińczyk symbolizuje godność,

uroczy shar-pei oddanie,

piękny chow-chow opiekuńczość,

a postawny husky - mądrość.

Znana i ceniona przez mieszanka czarnej herbaty assam z migdałami, doskonała szczególnie do deserów lub na zakończenie świątecznego posiłku, czy miłej chwili z filiżanką aromatycznej herbaty powraca więc w zupełnie nowej odsłonie.

speaker_phone
604 517 485

Zadzwoń do nas!

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00

Godziny pracy !