Nowości

Aktywne filtry

Wafel z jasną czekoladą do...

116,24 zł

Grubszy niż standardowe wafle do lodów, uszczelniony od środka solidną warstwą czekolady. Przystosowany do serwowania napojów gorących typu espresso lub cappuccino. Wafel o pojemności 120 ml, w opakowaniu 36 sztuk (każda sztuka pakowana w osobny szczelny woreczek)

visibility Zobacz

Wafel z ciemną czekoladą do...

116,24 zł

Grubszy niż standardowe wafle do lodów, uszczelniony od środka solidną warstwą czekolady. Przystosowany do serwowania napojów gorących typu espresso lub cappucino. Wafel o pojemności 120 ml, w opakowaniu 36 sztuk (każda sztuka pakowana w osobny szczelny woreczek)

visibility Zobacz

MOLINARI BIO 100%...

59,90 zł

Kawa Bio 100% Arabica Organic and Fairtrade łączy w sobie smak doskonałej włoskiej kawy,dzięki niezrównanemu doświadczeniu w wyborze najlepszych mieszanek.Pochodzi z rolnictwa ekologicznego w Ameryce Środkowej i Południowej i jest uprawiana metodami naturalnymi,które utrzymują swój niepodrabialny aromat.Specjalne przygotowanie wraz z wyborem najlepszych kaw gwarantuje świeżość i najwyższej jakośći produkt.

visibility Zobacz

MONIN SOS PRAŻONE JABŁKO...

23,65 zł

Słodyczy i zapach dojrzałych jabłek a dokładniej szarlotki zamknięte w butelce 500 ml. Świetny dodatek do kaw mrożonych, latte, lemoniad, gorącej czekolady, koktajli oraz deserów.

visibility Zobacz

Urnex Rinza 1100ml płyn do...

104,55 zł

Środek do czyszczenia systemów obiegu mleka w automatycznych ekspresach ciśnieniowych takich jak Saeco, Krups, Bosch, Siemens, Nivona, Jura i innych.

Urnex Rinza 1100ml ma za zadanie dokładnie wyczyszczenie tych elementów w ekspresie automatycznym, które mają kontakt z mlekiem (dyszy pary, wężyka, pojemnika na mleko). Produkt ten odpowiada za higienę i zabezpiecza dysze, pojemnik mleka i wewnętrzne elementy ekspresu przed rozwojem bakterii oraz zabezpiecza dyszę ekspresu przed zatkaniem. Od dziś możesz cieszyć się zawsze fantastyczna mleczną pianką.

visibility Zobacz

Urnex Dezcal 1000ml płyn do...

85,49 zł

Środek do usuwania osadów wapiennych powstających w wyniku podgrzewania wody w Twoim ekspresie automatycznym i przelewowym. Dzięki regularnemu odkamienianiu ekspres będzie działał długo i sprawnie.

Produkt jest nietoksyczny i biodegradowalny.

Sprawdzi się w każdym ekspresie automatycznym, przelewowym oraz czajnikach do wody.

visibility Zobacz

Urnex Cafiza 2 900ml...

73,79 zł

Urnex Cafiza 2 to uniwersalny środek czyszczący do ekspresów kolbowych oraz automatycznych. Czyści wszystkie elementy ekspresu, które mają styczność z kawą podczas procesu jej parzenia. Możesz wyczyścić nim kolbę, sitka i inne elementy Twojego ekspresu

visibility Zobacz

Urnex Cafiza E31 100 szt...

100,86 zł

Unrex Cafiza E31 tabletki przeznaczone są do wszystkich marek ekspresów automatycznych.

Tabletki czyszczą wewnętrzne elementy ekspresu z pozostałości tłuszczu i kawy, chronią ekspres i przedłużają  życie Twojemu ekspresowi. Dzięki regularnemu czyszczeniu utrzymasz równy poziom jakości i smaku parzonej kawy 

visibility Zobacz
speaker_phone
604 517 485

Zadzwoń do nas!

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00

Godziny pracy !