Herbaty w piramidkach

Herbaty w piramidkach

Aktywne filtry

Herbata Newby Masala Chai...

49,99 zł

 Masala Chai jest popularną herbatą w Indiach. Tradycyjnie gotuje się ją bezpośrednio w mleku z cukrem i dodatkiem przypraw. Z najwyższej jakości czarnej herbaty Assam,  Newby łączy kardamon, goździki, cynamon, czarny pieprz i imbir tworząc  żywy, przyprawiony charakter Masala Chai.

visibility Zobacz

Herbata Newby Chamomile...

45,99 zł

Rumianek to najprawdopodobniej najbardziej znana mieszanka ziołowa o reputacji sięgającej antyku. Starożytni Egipcjanie nazywali ją eliksirem młodości, a w XVII w. Europie uważana była za panaceum. W dzisiejszych czasach rumianek jest ceniony jako napój wspomagający układ trawienny, dzięki swoim łagodzącym i uspakajającym właściwościom.

visibility Zobacz

Herbata Newby Upper Assam...

49,99 zł

Assam to jeden z najmniej zaludnionych terenów Indii, na którym od czerwca do września występują monsuny. Jednak w tym właśnie rozległym, surowym, szklarnianym klimacie rosną jedne z najlepszych herbat na świecie, w szczególności na wyżynnych terenach Assamu. 

visibility Zobacz

Herbata Newby Earl Grey...

49,99 zł

Nazwę swoją zawdzięcza brytyjskiemu premierowi, hrabiemu Grey – pierwszej osobie, która wprowadziła w Wielkiej Brytanii tą aromatyzowaną bergamotką czarną herbatę. 

visibility Zobacz

Herbata Newby Peppermint...

45,99 zł

 Mięta pieprzowa przez wiele lat była kojarzona z właściwościami orzeźwiającymi. Starożytni Rzymianie wierzyli, że spożywanie tej rośliny podnosi inteligencję. Jednym ze zwyczajów było przeżuwanie gałązki mięty na koniec każdej uczty dla oczyszczenia i złagodzenia żołądka – tak właśnie powstała tradycja poobiedniego picia naparu z mięty. 

visibility Zobacz

Herbata Newby Jasmin...

55,99 zł

Bazę tej mieszanki stanowią ręcznie zwijane perełki wyselekcjonowanej zielonej herbaty Silver Needle z Chin. Podczas procesu aromatyzacji susz herbaciany pokrywa się grubą warstwą wonnego kwiecia jaśminu, którego aromat powoli przenika do herbaty, nadając jej charakterystyczny, jaśminowy zapach. 

visibility Zobacz

Herbata Newby Kan - Junga...

52,99 zł

Ta niezapomniana herbata pochodzi z wysokich partii Himalajów i jest pozyskiwana w szczytowym okresie zbiorów. Jej złożony i niepowtarzalny charakter nie ma sobie równych i sprawia, że przez koneserów tego napoju jest uważana za najwyborniejszą mieszankę. 

visibility Zobacz

Herbata Newby English...

49,99 zł

 Herbata ta została stworzona w Edynburgu przez szkockiego mistrza herbat – Drysdale’a. Swoją popularność zawdzięcza królowej Wiktorii, która zasmakowawszy w tej mieszance, sprowadziła jej zapas do Londynu i przemianowała na „English Breakfast”. 

visibility Zobacz

Herbata Newby Rooibos...

52,99 zł

 Rooibos Orange firmy Newby łączy w sobie słodycz i owocową cierpkość pomarańczy z charakterystycznym smakiem herbaty rooibos. Rooibos to wyjątkowa roślina występująca w Południowej Afryce. Jej nazwa w języku afrikaans oznacza „czerwony krzew” i odnosi się do miedzianego koloru listków. 

visibility Zobacz

Herbata Newby Hunan Green...

46,68 zł

 Herbata ta pochodzi z prowincji Hunan, jednego z najsłynniejszych regionów Chin produkujących herbatę. Ciasno skręcone listki tej herbaty są specjalnie zwijane w kształt spiralek. Chińska nazwa tej herbaty to „Ling Luo Chun” i odnosi się do jej spiralnego kształtu oraz wiosennego sezonu, podczas którego jest produkowana. 

visibility Zobacz
speaker_phone
604 517 485

Zadzwoń do nas!

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00

Godziny pracy !