Caffe Molinari

Caffe Molinari

 

Marka Caffe Molinari powstała z pasji do jakości. Niewielki biznes rodzinny uruchomił Giuseppe Molinari na początku XIX wieku. Początkowo nieduża firma zajmowała się sprzedażą produktów gastronomicznych. W tym też okresie powstał pierwsza kawiarnia w Modenie, gdzie elita intelektualna spotykała się przy filiżance dobrej kawy. Niesłabnące zainteresowanie rosnącego grona kawoszy skłoniło rodzinę do rozwijania biznesu. Takie były początki marki Caffe Molinari. 

Obecnie produkty tej Molinari cieszą się wyjątkowym uznaniem wśród konsumentów na całym świecie. Jednym z powodów tak dużej popularności jest nieprzeciętna jakość. Marka może poszczycić się posiadaniem czterech najbardziej prestiżowych certyfikatów, respektowanych i cenionych na rynku międzynarodowym. O jakości zaś decyduje staranny dobór ziaren i umiejętne komponowanie szlachetnych mieszanek. 

Kawy od Caffe Molinari zachwycają smakiem i aromatem. Pozwalają na przygotowanie wybornego espresso, jak i delikatnego latte macchiato. Bogactwo doznań smakowych i intensywność aromatu kryją się w każdym ziarnie, starannie wyselekcjonowanym i wypalonym. 

                

Aktywne filtry

MOLINARI PLATINO 1kg ZIARNO

64,50 zł

Mieszanka z intrygującym charakterem, która łączy cielistość i średnią kwasowość z posmakiem czekolady i przypraw. Idealna dla tych, którzy kochają kawę z proporcjonalnym i dobrze zbalansowanym smakiem oraz gęstą, trwałą kremą.

To rozkosz dla podniebienia dla pasjonatów kawy mocniejszej w smaku i bogatym aromacie. Jest wyraźna, świetnie skomponowana i pobudza zmysły.

Skład : ARABICA 60% naturalna i myta z centralnej i południowej Ameryki + ROBUSTA 40% myta i polerowana z Indii i Indonezji.

Opakowanie 1 kg
Aromat chicco.pngchicco.pngchicco.pngmezzochicco.png
Ciało chicco.pngchicco.pngchicco.pngchicco.pngmezzochicco.png
Kwasowość chicco.pngchicco.pngchicco.pngmezzochicco.png
Słodycz chicco.pngchicco.pngchicco.png
visibility Zobacz

MOLINARI BIO ORGANIC...

367,77 zł

Perfekyjnie dobrana mieszanka kaw Arabiki i Robusty w proporcjach 4:1,pochodzi z upraw w Indonezji i Indiach.Specjalny sposób pakowania kawy do puszek w kontrolowanej atmosferze,pozwala na utrzymanie bardzo wysokich parametrów jakościowych.Nowatorski system pakowania zapewnia zachowanie naturalnych aromatów,smaku i zapachu świeżej kawy przez długi okres.Ziarna kawy zaraz po wypaleniu i wychłodzeniu powietrzem,zostają umieszczone w hermetycznie zamkniętych puszkach,które zostająwypełnione bezbarwnym ,bezwonnym naturalnym gazem zastępującym atmosferyczny tlen.Puszka przy zastosowaniu specjalnego reduktora może zostać umieszczona bezpośrednio na młynku który pobiera z niej świeże ziarno do bieżącego mielenia.

visibility Zobacz

MOLINARI QUALITA GOURMET...

77,00 zł

Perfekcyjnie dobrana mieszanka Arabiki (100% Arabiki) pochodzących z upraw w Indiach i Indonezji.Świeżo palone i chłodzone powietrzem ziarna są umieszczane w hermetycznych opakowaniach.

visibility Zobacz

CAFFE MOLINARI DECAFFEINATO...

35,67 zł

Molinari Decaffeinato Espresso Cialde to mieszanka najwyższej klasy arabik i robust,stworzona przez specjalistów od barowego espresso,pozwalająca osiągnąć idealną harmonię"cielistości" napoju z jego urzekającą wonią.By można było w warunkach biurowych i prywatnych,prosto i sterylnie-na bazie nowoczesnej technologii,dać konsumentowi możliwość cieszenia się pełnym smakiem prawdziwego espresso italiano w przypadku,gdy nasz organizm nie toleruje kofeiny,bądz gdy chcemy się delektować "małą czarną" nie dla dopingu,lecz dla smaku.Molinari Espresso Cialde (Aroma Lunga Durata) czyli "Aromat na długi czas-jako efekt innowacyjnego systemu pakowania"krążków"E.S.E.,opartego na odsysaniu z produktu tlenu i odciągaaniu wilgoci,głównych"winowajców"starzenia się pylistego granulatu.

visibility Zobacz

MOLINARI BIO 100%...

59,90 zł

Kawa Bio 100% Arabica Organic and Fairtrade łączy w sobie smak doskonałej włoskiej kawy,dzięki niezrównanemu doświadczeniu w wyborze najlepszych mieszanek.Pochodzi z rolnictwa ekologicznego w Ameryce Środkowej i Południowej i jest uprawiana metodami naturalnymi,które utrzymują swój niepodrabialny aromat.Specjalne przygotowanie wraz z wyborem najlepszych kaw gwarantuje świeżość i najwyższej jakośći produkt.

visibility Zobacz

MOLINARI CINQUE STELLE...

29,40 zł

Perfekcyjnie dobrana mieszanka kaw Arabiki i Robusty w proporcjach 4:1,pochodzi z upraw w Indonezji i Indiach.Specjalny sposób pakowania kawy do puszek w kontrolowanej  atmosferze,pozwala na utrzymanie bardzo wysokich parametrów jakościowych.

visibility Zobacz

MOLINARI CINQUE STELLE...

29,40 zł

Perfekcyjnie dobrana mieszanka kaw Arabiki i Robusty w proporcjach 4:1,pochodzi z upraw w Indonezji i Indiach .Specjalny sposób pakowania kawy do puszek w kontrolowanej atmosferze,pozwala na utrzymanie bardzo wysokich parametrów jakościowych.

visibility Zobacz

MOLINARI FIVE STARS 100%...

245,39 zł

Perfekcyjnie dobrana mieszanka Arabiki(100% Arabiki),pochodzących z upraw w Indiach i Indonezji.Świeżo palone i chłodzone powietrzem ziarna ,są umieszczane w hermetycznych puszkach,które zostały wypełnione bezbarwnym i bezwonnym gazem zastępującym atmosferyczny tlen.Puszka przy zastosowaniu specjalnego reduktora,może zostać umiszczona bezpośrednio na młynku,który pobiera z niej świeże ziarna do bieżącego mielenia.Puszka 3000g.

visibility Zobacz

MOLINARI FIVE STARS.KAWA...

223,00 zł

Perfekyjnie dobrana mieszanka kaw Arabiki i Robusty w proporcjach 4:1,pochodzi z upraw w Indonezji i Indiach.Specjalny sposób pakowania kawy do puszek w kontrolowanej atmosferze,pozwala na utrzymanie bardzo wysokich parametrów jakościowych.Nowatorski system pakowania zapewnia zachoanie naturalnych aromatów,smaku i zapachu świeżej kawy przez długi okres.Ziarna kawy zaraz po wypaleniu i wychłodzeniu powietrzem,zostają umieszczone w hermetycznie zamkniętych puszkach,które zostająwypełnione bezbarwnym ,bezwonnym naturalnym gazem zastępującym atmosferyczny tlen.Puszka przy zastosowaniu specjalnego reduktora może zostać umieszczona bezpośrednio na młynku który pobiera z niej świeże ziarno do bieżącego mielenia.

visibility Zobacz

MOLINARI ORO 1kg ZIARNO

68,00 zł

Jest mieszanką, która powstała z myślą o Klientach ceniących smak tradycyjnej, włoskiej kawy. Idealna dla koneserów espresso, którzy w filiżance kawy szukają spokoju i ukojenia. Posiada intensywny aromat, cechuje się gęstą cremą oraz bardzo wyrazistym smakiem z delikatną nutą goryczy.Delikatna i zbalansowana mieszanka z akcentami kakao o zapachu herbaty, tostowanego chleba. Umiarkowana cielistość, która czyni tą kawę idealnym napojem śniadaniowym.

 

Opakowanie 1 kg
Aromat chicco.pngchicco.pngchicco.pngchicco.png
Ciało chicco.pngchicco.pngchicco.pngchicco.png
Kwasowość chicco.pngchicco.pngchicco.pngchicco.png
Słodycz chicco.pngchicco.pngchicco.pngchicco.png

visibility Zobacz

CAFEE GOURMET COSTARIKA - PODS

35,67 zł

Jako smakosz kawy z Gourmet coffee Pods możesz odkryć prawdziwy smak kawy espresso Kostaryka.To bogaty smak i wspaniały aromat w doskonałej subtelnej równowadze.Każdy pojedyńczy Pods jest starannie mielony i mierzony oraz zamknięty w próżniowej saszetce.Indywidualnie zgrzewane opakowanie chroni aromat przed wilgocią i gwarantuje długi termin przydatności do spożycia.

visibility Zobacz
speaker_phone
604 517 485

Zadzwoń do nas!

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00

Godziny pracy !