Czekolady na gorąco

Aktywne filtry

Czekolada na gorąco 1kg...

54,12 zł

Cioco Delice-prawdziwa włoska gęsta czekolada  o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku i aksamitnej konsystencji,swoim smakiem zachwycająca nawet najbardziej wyrafinowane gusta.Idealna do przyrządzania sposobem domowym,oraz do profesjonalnych maszyn.Zawartość kakao :32%.                                                                                                                                                    

visibility Zobacz

Czekolada klasyczna w...

53,00 zł

Cioco Delice-prawdziwa włoska gęsta czekolada o wyjątkowym  i niepowtarzalnym smaku i aksamitnej konsystencji,swoim smakiem zachwycająca nawet najbardziej wyrafinowane gusta.Idealna do przyrządzania sposobem domowym.Zawartość kakao:32 %.W opakowaniu 36 porcji po 25 g.

visibility Zobacz

Czekolada orzechowa w...

69,90 zł

Cioco Delice-prawdziwa włoska gęsta czekolada orzechowa z kawałkami orzechów.Cioco Delice to czekolada o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku i aksamitnej konsystencji,swoim smakiem zachwycająca nawet najbardziej wyrafinowane gusta.Idealna do przyrządzania sposobem domowym.Zawartość kakoa 32%.

visibility Zobacz
Czekolada kokosowa w saszetkach 28g CIOCO DELICE
  • -10%

Czekolada kokosowa w...

62,91 zł 69,90 zł

Czekolada na gorąco-Cioco Delice-prawdziwa włoska gęsta czekolada o smaku kokosoowym z kawałkami wiórków kokosowych..Cioco Delice to czekolada o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku i aksamitnej konsystencji,swoim smakiem zachwycająca nawet najbardziej wrafinowane gusta.Idealna do przyrządzania sposobem domowym.Zawartość kakao 32%.

visibility Zobacz

Czekolada Fondente w...

69,90 zł

Czekolada na gorąco Cioco Delice FONDENTE-prawdziwa włoska gęsta czekolada,czekolada o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku i aksamitnej konsystencji,swoim smakiem zachwycająca nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Idealna do przyrządzania sposobem domowym.Zawartość kakao 46% KAKAO.

visibility Zobacz

Biała czekolada 28g w...

79,00 zł

Czekolada na gorąco Cioco Delice Biała-prawdziwa włoska gęsta czekolada porcjowana w saszetkach po 28g.Cioco Delice to czekolada o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku i aksamitnej konsystencji ,swoim smakiem zachwycająca nawet najbardziej wyrafinowane gusta.Ideana do przyrządzania sposobem domowym.W opakowaniu 36 porcji po 28 g.

visibility Zobacz

van HAUTEN czekolada VH 12

35,67 zł

Czekolada Van Houten VH12 jest prawdziwą gratką dla fanów kakao, którzy poszukują łagodnego a jednak wyrazistego mlecznego smaku. Choco Creamy VH12 zawiera 13% kakao. Czekolada świetnie sprawdza się zarówno w  automatycznych ekspresach ciśnieniowych, urządzeniach dozujących jak i warunkach domowych. VH12 jest produkowana na bazie belgijskiego kakao Barry Callebaut.

visibility Zobacz

MONIN COFFEE SET- SYROPY DO...

16,09 zł

MONIN COFFEE SET to zestaw trzech lubianych przez Państwa syropów do wykorzystania zarówno jako wzbogacenie smaku kawy ale też np. czekolady. W skład zestawu wchodzą 3 syropy ciastko czekoladowe, francuska wanilia, oraz solony karmel w pojemności 50 ml każdy. 

visibility Zobacz

KAKAO CHOC DOG 125 g...

22,00 zł

Kakao z organicznych upraw z dodatkiem japońskiej zielonej herbaty matcha                                                                                                                                          

visibility Zobacz
speaker_phone
604 517 485

Zadzwoń do nas!

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00

Godziny pracy !