Czekolady na gorąco

Aktywne filtry

  • -10%

Czekolada na gorąco 1kg...

49,82 zł 55,35 zł

Cioco Delice-prawdziwa włoska gęsta czekolada  o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku i aksamitnej konsystencji,swoim smakiem zachwycająca nawet najbardziej wyrafinowane gusta.Idealna do przyrządzania sposobem domowym,oraz do profesjonalnych maszyn.Zawartość kakao :32%.                                                                                                                                                    

visibility Zobacz

Czekolada klasyczna w...

67,65 zł

Cioco Delice-prawdziwa włoska gęsta czekolada o wyjątkowym  i niepowtarzalnym smaku i aksamitnej konsystencji,swoim smakiem zachwycająca nawet najbardziej wyrafinowane gusta.Idealna do przyrządzania sposobem domowym.Zawartość kakao:32 %.W opakowaniu 36 porcji po 25 g.

visibility Zobacz

Czekolada orzechowa w...

84,87 zł

Cioco Delice-prawdziwa włoska gęsta czekolada orzechowa z kawałkami orzechów.Cioco Delice to czekolada o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku i aksamitnej konsystencji,swoim smakiem zachwycająca nawet najbardziej wyrafinowane gusta.Idealna do przyrządzania sposobem domowym.Zawartość kakoa 32%.

visibility Zobacz
  • -10%

Czekolada kokosowa w...

76,38 zł 84,87 zł

Czekolada na gorąco-Cioco Delice-prawdziwa włoska gęsta czekolada o smaku kokosoowym z kawałkami wiórków kokosowych..Cioco Delice to czekolada o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku i aksamitnej konsystencji,swoim smakiem zachwycająca nawet najbardziej wrafinowane gusta.Idealna do przyrządzania sposobem domowym.Zawartość kakao 32%.

visibility Zobacz

Czekolada Fondente w...

84,87 zł

Czekolada na gorąco Cioco Delice FONDENTE-prawdziwa włoska gęsta czekolada,czekolada o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku i aksamitnej konsystencji,swoim smakiem zachwycająca nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Idealna do przyrządzania sposobem domowym.Zawartość kakao 46% KAKAO.

visibility Zobacz
  • -10%

Biała czekolada 28g w...

98,52 zł 109,47 zł

Czekolada na gorąco Cioco Delice Biała-prawdziwa włoska gęsta czekolada porcjowana w saszetkach po 28g.Cioco Delice to czekolada o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku i aksamitnej konsystencji ,swoim smakiem zachwycająca nawet najbardziej wyrafinowane gusta.Ideana do przyrządzania sposobem domowym.W opakowaniu 36 porcji po 28 g.

visibility Zobacz
speaker_phone
604 517 485

Zadzwoń do nas!

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00

Godziny pracy !