Kawy

Aktywne filtry

CAFFE GOURMET KENIA-PODS

35,67 zł

Caffe Gourmet Kenia Arabica w podsach to czysty smak aromatycznej kawy espresso.Każdy pojedyńczy pods jest starannie mielony ,mierzony i zamknięty w próżniowej saszetce.Indywidualnie zgrzewane opakowanie chroni aromat przed wilgocią i gwarantuje długi termin przydatności do spożycia.

visibility Zobacz

MAESTRO ESPRESSO FRESH MIA...

55,35 zł

Mieszanka skomponowana pod włoskie metody przygotowania naparów. Akcent wyrazistości nie

pozwala utracić delikatnej indywidualnej nuty. Szczególnie polecamy walory prawidłowo przyrządzonego cappuccino, zarówno w profesjonalnych ekspresach ciśnieniowych jak i domowych.

Charakterystyka: Bardzo wyrazista, intensywna o mocnym aromacie i smaku, mieszanka pochodzi

z Ameryki Południowej i Azji. Arabika 40% / Robusta 60%

visibility Zobacz

CAFEE GOURMET JAVA - PODS

35,67 zł

Caffe Gourmet Java Robusta w podsach to czysty smak intensywnie aromatycznej kawy espresso.Każdy pojedyńczy pods jest starannie mielony,mierzony i zamknięty w próżniowej saszetce.Indywidualnie zgrzewane  opakowanie chroni aromat przed wilgocią i gwarantuje długi termin przydatności do spożycia.

visibility Zobacz

MAESTRO ESPRESSO FRESH...

76,26 zł

Łagodna mieszanka o aromacie miodowym i orzecha arachidowego z nutami owocowymi. Doskonała do ekspresów ciśnieniowych i przelewowych oraz coraz częściej spotykanych urządzeń typu drip czy syfon. Skomponowana z ziaren Arabica pochodzących z plantacji w Ameryce południowej i środkowej. Kawę charakteryzuje niska kwaskowatość, zrównoważony i subtelny smak oraz bogaty i miękki aromat. Ze względu na bardzo łagodny smak nie zalecamy do kaw mlecznych gdzie wszystkie delikatne akcenty mogą być przytłumione przez tonujące mleko.


Arabika 100%

visibility Zobacz

CAFEE GOURMET COSTARIKA - PODS

35,67 zł

Jako smakosz kawy z Gourmet coffee Pods możesz odkryć prawdziwy smak kawy espresso Kostaryka.To bogaty smak i wspaniały aromat w doskonałej subtelnej równowadze.Każdy pojedyńczy Pods jest starannie mielony i mierzony oraz zamknięty w próżniowej saszetce.Indywidualnie zgrzewane opakowanie chroni aromat przed wilgocią i gwarantuje długi termin przydatności do spożycia.

visibility Zobacz

MAESTRO ESPRESSO FRESH...

72,57 zł

Mieszanka skomponowana i upalona w stylu włoskim. Delikatna i łagodna ,a zarazem pełna i zrównoważona. Mieszanka ta idealnie pasuje do przyrządzania klasycznego espresso, a także capuccino czy latte.

Charakterystyka: Szeroki wachlarz nut smakowych z akcentem kwiatowym, lekko korzenna, stonowana gorycz. Skład mieszanki stanowią kawy pochodzące z całego pasa międzyzwrotnikowego.

Arabika 90% / Robusta 10%

visibility Zobacz

MOLINARI PLATINO 1kg ZIARNO

64,50 zł

Mieszanka z intrygującym charakterem, która łączy cielistość i średnią kwasowość z posmakiem czekolady i przypraw. Idealna dla tych, którzy kochają kawę z proporcjonalnym i dobrze zbalansowanym smakiem oraz gęstą, trwałą kremą.

To rozkosz dla podniebienia dla pasjonatów kawy mocniejszej w smaku i bogatym aromacie. Jest wyraźna, świetnie skomponowana i pobudza zmysły.

Skład : ARABICA 60% naturalna i myta z centralnej i południowej Ameryki + ROBUSTA 40% myta i polerowana z Indii i Indonezji.

Opakowanie 1 kg
Aromat chicco.pngchicco.pngchicco.pngmezzochicco.png
Ciało chicco.pngchicco.pngchicco.pngchicco.pngmezzochicco.png
Kwasowość chicco.pngchicco.pngchicco.pngmezzochicco.png
Słodycz chicco.pngchicco.pngchicco.png
visibility Zobacz

MAESTRO ESPRESSO FRESH...

69,99 zł

Uniwersalna mieszanka wysokogatunkowych kaw o bogatych walorach smakowych, optymalnie upalona, do zastosowania we wszelkiego rodzaju ekspresach oraz do zaparzania metodą "zalewową".

Charakterystyka: Mieszanka kaw bardzo zrównoważonych, lekko kwaskowych, napar dość wyrazisty. Przewaga kaw z Ameryki Południowej i Indii.

Arabika 70% / Robusta 30%

visibility Zobacz

MOLINARI ORO 1kg ZIARNO

68,00 zł

Jest mieszanką, która powstała z myślą o Klientach ceniących smak tradycyjnej, włoskiej kawy. Idealna dla koneserów espresso, którzy w filiżance kawy szukają spokoju i ukojenia. Posiada intensywny aromat, cechuje się gęstą cremą oraz bardzo wyrazistym smakiem z delikatną nutą goryczy.Delikatna i zbalansowana mieszanka z akcentami kakao o zapachu herbaty, tostowanego chleba. Umiarkowana cielistość, która czyni tą kawę idealnym napojem śniadaniowym.

 

Opakowanie 1 kg
Aromat chicco.pngchicco.pngchicco.pngchicco.png
Ciało chicco.pngchicco.pngchicco.pngchicco.png
Kwasowość chicco.pngchicco.pngchicco.pngchicco.png
Słodycz chicco.pngchicco.pngchicco.pngchicco.png

visibility Zobacz

MAESTRO ESPRESSO FRESH BAR...

63,96 zł

Intensywna, o mocnym aromacie, mieszanka pochodząca z Ameryki Południowej i Azji. Może być przyrządzana

w dowolny sposób. Idealnie smakuje z dodatkiem śmietanki lub mleka.

Charakterystyka: wyrazisty smak i aromat, mocno pobudzająca.

Arabika 50% / Robusta 50%

visibility Zobacz

MOLINARI FIVE STARS.KAWA...

223,00 zł

Perfekyjnie dobrana mieszanka kaw Arabiki i Robusty w proporcjach 4:1,pochodzi z upraw w Indonezji i Indiach.Specjalny sposób pakowania kawy do puszek w kontrolowanej atmosferze,pozwala na utrzymanie bardzo wysokich parametrów jakościowych.Nowatorski system pakowania zapewnia zachoanie naturalnych aromatów,smaku i zapachu świeżej kawy przez długi okres.Ziarna kawy zaraz po wypaleniu i wychłodzeniu powietrzem,zostają umieszczone w hermetycznie zamkniętych puszkach,które zostająwypełnione bezbarwnym ,bezwonnym naturalnym gazem zastępującym atmosferyczny tlen.Puszka przy zastosowaniu specjalnego reduktora może zostać umieszczona bezpośrednio na młynku który pobiera z niej świeże ziarno do bieżącego mielenia.

visibility Zobacz

MAESTRO ESPRESSO FRESH...

72,57 zł

Mieszanka w iście włoskim stylu. W każdej filiżance czuć dębowo dymny aromat. Intensywna o bardzo mocnym charakterze. Ciemno orzechowa crema a pod nią cieliste, wręcz oleiste body.

Charakterystyka: ciemna, dymna, karmelowa. Kompozycja czekoladowych Arabik z goryczkową Robustą

visibility Zobacz
speaker_phone
604 517 485

Zadzwoń do nas!

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00

Godziny pracy !